O mně

O mně

DISCLAIMER

Nejsem hráč jako každý jiný, jelikož jsem dřív neměl moc času na hry a na příběh, tak jsem se naučil ho přeskakovat a dodnes jsem se nenaučil příběh vnímat, takže když je někde řeč ohledně příběhu a mého vyjádření k němu, tak byl dostatečně poutavý na to, aby ho antipříběhář jako já vůbec registroval.

Obecný popis

Zdroj: http://coolczechguide.com/getattachment/f23c30e7-e978-41cd-a3a0-40ef751590f7/Hradec-Kralove
Bílá věž (dominanta Hradce Králové) spolu s katedrálou sv. Ducha.

Co se týče mojí osobnosti, tak není zrovna moc co říkat.

Jsem z Hradce Králové, narozen 26. 6. 1998, tedy věk si spočti! Co se týče mojí online aktivity, tak jsem začal na YouTubu roku 2012, konkrétně 12. května 2012. Někde asi o 4 roky později jsem začal streamovat, protože jsem si koupil nový počítač, který mám zatím dodnes. Zpočátku jsem streamoval pouze na YouTube, protože to pro mě bylo mnohem pohodlnější, nicméně asi o půl roku později jsem se přesunul na platformu Twitch.tv, kde jsem dodnes a baví mě to natolik, že zde ještě nějakou dobu budu.

Streaming

Scenário nad vojenskou základnou. GTA V

Kdybych měl říct něco o streamech, tak bych asi řekl to, že hraju vesměs vše s výjimkou moba her, který rád nemám a ani mi nejdou a nebaví mě. Dost často streamuji osu!, ale také CS:GO, občas SpeedRunners, Dirt Rally, nebo podobně založené SkillBased hry, kde moc nemluvím, protože se soustředím na hru, tedy ani nereaguji bezprostředně na chat. Mezi oddechovky pro mě patří GTA Online, Rust, ETS 2 a další, kde si povídáme jak já, tak twitch chat, je zde dosti uvolněná atmosféra a z pravidla si všichni stream jednoduše užívají. Samozřejmě na streamu nechybí ani příběhovky. V tuto chvíli máme rozehraného Zaklínače 3, Assassin’s Creed a mnohé další, takže doufám, že tě u sebe na streamu uvidím a že si to užiješ.

YouTube

Náhledový obrázek pro YouTube. BeamNG.drive

Neměl bych opomenout ani moji YouTube tvorbu. Nejvíce můj kanál vyrostl díky hře BeamNG.drive, je to jednoduše simulátor nárazu a chování auta v různých prostředích. Ovšem můj kanál není pouze o této hře. Například zde můžete najít SwordWithSauce, GTA V s módy, nebo nějkou online srandu, případně sestřihy toho nejlepšího ze streamů, což můžete najít pod názvem StreamAtor. Tímto výčet mých videí zdaleka nekončí, ovšem to nejlépe zjistíš, když se sám(a) podíváš.

 

Tak co? Našel jsi vše, co jsi potřeboval? Jestli ne, koukni se do sekce FAQkde najdeš odpovědi na nejčastěji kladené otázky. Jestli ani tam nenajdeš co hledáš, stačí zanechat komentář a já to velmi brzy opravím. 🙂 ^^

Budu se na tebe těšit jak na streamech, tak na YouTubu. ^^

S láskou Ator.

REALTIME YOUTUBE SUB COUNT